Mieszkanie pod klucz

Zaoszczędź czas i pieniądze

KUPIŁEŚ MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM? ZALEŻY CI NA INDYWIDUALNYM PROJEKCIE WNĘTRZA? CHCESZ WYKOŃCZYĆ MIESZKANIE SPRAWNIE I Z GWARANCJĄ NIEZMIENNOŚCI CENY? NIE WIESZ, JAK ZNALEŹĆ SOLIDNĄ EKIPĘ BUDOWLANĄ? CHCESZ UNIKNĄĆ MĘCZĄCEJ LOGISTYKI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH? Jeśli tak, WYKOŃCZENIE POD KLUCZ jest opcją idealną dla Ciebie!

Zachęcamy do skorzystania z pakietów wykończeniowych ofertowanych przez GALERIE VENIS Design Studio. To prężnie działające biuro projektowe, tworzone przez kilkunastu młodych i ambitnych architektów, architektów wnętrz i projektantów, którzy zespołowo zadbają o wyjątkowy design Twojego wymarzonego wnętrza oraz o jego realizację.

PAKIET WYKOŃCZENIOWY – ZOBACZ, JAKIE TO PROSTE I WYGODNE

Spotkanie z projektantem
Wybór pakietu
i podpisanie umowy
Prace
projektowe
Prace
wykończeniowe
Odbiór gotowego mieszkania

CO ZYSKUJESZ, WYKAŃCZAJĄC MIESZKANIE Z NAMI?

Indywidualny projekt wnętrza zgodny z najnowszymi trendami, dostosowany do Twoich preferencji

Możliwość rozszerzenia programów wykończeniowych o projekty dodatkowych elementów, dobór mebli, oświetlenia i wyposażenia dodatkowego

Gwarancję stałej ceny – bez ukrytych kosztów

Terminowy odbiór wykończonego mieszkania

Obsługę architekta – od wyboru materiałów, przez projekt i nadzór nad wykonawstwem, po odbiór wykończonego mieszkania

24-miesięczną rękojmię na wykonane prace

Najwyższej jakości materiały hiszpańskich, włoskich i polskich producentów

15% oszczędności na podatku VAT od materiałów wykończeniowych

WYBIERZ JEDEN Z TRZECH PAKIETÓW – MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

PAKIET PODSTAWOWY

690 zł/m2 brutto

Kupiłeś lub planujesz zakup pierwszego w życiu mieszkania lub mieszkania inwestycyjnego pod wynajem? W takim razie pakiet PODSTAWOWY jest idealną opcją dla Ciebie. Nasi architekci zadbają o to, by operując ograniczonym budżetem, stworzyć w Twoim mieszkaniu ciekawą aranżację zgodną z najnowszymi trendami.

ZOBACZ KATALOG >>

PAKIET ŚREDNI

930 zł/m2 brutto

Zakupiłeś mieszkanie dla siebie i swojej rodziny? Poszukujesz dobrej jakości wykończenia? Wybierz pakiet ŚREDNI. Dzięki materiałom dedykowanym właśnie temu pakietowi możliwe będzie stworzenie funkcjonalnej aranżacji, łączącej stylowe rozwiązania wnętrzarskie z komfortem i wygodą na co dzień.

ZOBACZ KATALOG >>

PAKIET WYSOKI

1220 zł/m2 brutto

Poszukujesz ekskluzywnych rozwiązań do swojego mieszkania? Cenisz sobie luksus w przystępnej cenie? Jeśli tak, to pakiet WYSOKI jest rozwiązaniem szytym na miarę Twoich potrzeb. Znajdziesz w nim materiały wykończeniowe najlepszych europejskich marek, w tym znane i cenione za swoje wzornictwo i jakość wykonania płytki ścienne i podłogowe hiszpańskiej marki VENIS.

ZOBACZ KATALOG >>

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub napisz do nas:

JOANNA ŚWITLAGA-TRYGAR
Projektant wnętrz
T: 602 244 352
E: j.switlaga@anicar.com.pl
www.galerievenis.pl