o inwestycji

Po prostu warto tu zamieszkać!

WYBIERZ
SPOKÓJ I RÓWNOWAGĘ

Budowa pierwszego etapu inwestycji zakończy się
w pierwszym kwartale 2021 roku.

W naszej ofercie znajdują się 43 apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe. Do wyboru metraże od 31,8 m2 do 64 m2. Apartamenty na parterze posiadają sprzyjające wypoczynkowi ogródki, a na piętrach przestronne balkony.

PRZESTRZEŃ,
KTÓRĄ POKOCHASZ

Cały projekt składa się z 6 budynków czteropiętrowych, z których wszystkie posiadają miejsca garażowe na kondygnacji -1 oraz dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Aby podkreślić wyjątkowe położenie Rezydencji Zegrze, przewidziano maksymalną ekspozycję budynków na Zalew Zegrzyński. Osiedle powstanie nad samym jego brzegiem, wzdłuż nieprzekraczalnej linii zabudowy, w pełnej harmonii z krajobrazem. Dzięki elewacjom w stonowanych, nieinwazyjnych kolorach – białym, szarym oraz naturalnym kolorze drewna, budynki wtopią się w malownicze nadbrzeże.

MIEJSCE, GDZIE ODETCHNIESZ

Inwestycja Rezydencja Zegrze znajduje się w wyjątkowej lokalizacji: w pierwszej linii brzegowej Zalewu Zegrzyńskiego.

Zegrze to niewielka miejscowość w województwie mazowieckim, położona zaledwie 15 kilometrów od Warszawy.

Otoczona przyrodą i wodami Zalewu Zegrzyńskiego, największego sztucznego zbiornika wodnego w centralnej Polsce, jest miejscem idealnym dla rozwoju bazy sportowej, hotelowej i turystycznej.

Zalew i jego okolice przyciągają swoimi plażami, ścieżkami rowerowymi i pieszymi szlakami turystycznymi, ale też szeregiem atrakcji w okolicy: pojeździmy tutaj konno, zagramy w tenisa, lub spotkamy się ze znajomymi na pobliskim polu golfowym. W Zegrzu znajduje się pałac myśliwski z XIX wieku (obecnie Hotel Pałac Zegrzyński), chętnie odwiedzany przez warszawiaków.

  • Metraże od 31,8 m2 do 64 m2
  • Wysokość pomieszczeń od 2,75-2,85 m
  • Miejsca postojowe w garażu podziemnym
  • Komórki lokatorskie
  • Rowerownia i wózkownia na parterze
  • Ogródki o powierzchni do 88 m2

MIEJSCE, GDZIE ODETCHNIESZ

Inwestycja Rezydencja Zegrze znajduje się w wyjątkowej lokalizacji: w pierwszej linii brzegowej Zalewu Zegrzyńskiego.

Obecnie Zegrze jest drugą co do wielkości, po Serocku, miejscowością w gminie Serock. Sąsiaduje z nim Nieporęt, Jadwisin oraz Zegrze Południowe. Przez Zegrze przebiega dwujezdniowa na tym odcinku droga krajowa nr 61.

Jednym z największych atutów miejscowości jest położenie nad Zalewem Zegrzyńskim, największym sztucznym zbiornikiem wodnym w centralnej Polsce (3,3 tys. ha). Intensywnie rozwija się tutaj baza sportowa, hotelowa i turystyczna. .

Ekskluzywne apartamenty
z widokiem na zalew

Wypoczywaj
na prywatnej plaży

Wyjątkowy widok z każdego
apartamentu na jezioro

ZEGRZE - W HARMONII
Z NATURĄ

Rezydencję Zegrze otaczają lasy i wody Zalewu Zegrzyńskiego. To właśnie przyroda, która jest tutaj na wyciągnięcie ręki, niezliczona ilość szlaków pieszych i rowerowych, cisza oraz świeże powietrze decydują o wyjątkowości tej lokalizacji.